Commerce Migrate (3.2.0-rc1) - en to te translation catalogue (17 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Status
te: స్థితి

en: Type
te: రకం

en: Description
te: వివరణ

en: Language
te: భాష

en: Currency
te: ద్రవ్యం

en: Cost
te: ధర

en: Quantity
te: పరిమాణం

en: Message
te: సందేశం

en: Weight
te: భారం

en: Name
te: పేరు

en: Label
te: లేబుల్

en: Help
te: సహాయం

en: Email
te: ఈమెయిలు

en: Created
te: సృష్టితం

en: Display title
te: శీర్షిక చూపించు

en: About
te: గురించి
