Commerce Migrate (3.2.1) - en to sv translation catalogue (52 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Transaction ID
sv: Transaktions-ID

en: Type
sv: Typ

en: Description
sv: Beskrivning

en: Language
sv: Språk

en: Currency
sv: Valuta

en: Cost
sv: Kostnad

en: Quantity
sv: Antal

en: Message
sv: Meddelande

en: Weight
sv: Vikt

en: Name
sv: Namn

en: Label
sv: Etikett

en: Changes
sv: Ändringar

en: Help
sv: Hjälp

en: Node type
sv: Typ av nod

en: Email
sv: E-post

en: User ID
sv: Användar-ID

en: Created
sv: Skapad

en: Module
sv: Modul

en: Revision ID
sv: Versions-ID

en: Hostname
sv: Värdnamn

en: Message type
sv: Meddelandetyp

en: Price
sv: Pris

en: Product ID
sv: ID för vara

en: Amount
sv: Belopp

en: Phone
sv: Telefon

en: Owner
sv: Ägare

en: Display title
sv: Titel för visning

en: SKU
sv: Artikelnummer

en: Arguments
sv: Argument

en: Product title
sv: Titel på vara

en: Product count
sv: Antal varor

en: Revision
sv: Version

en: Payment method
sv: Betalningsmetod

en: Changed
sv: Ändrad

en: Shippable
sv: Transporterbar

en: Order ID
sv: ID för beställning

en: About
sv: Om

en: Currency code
sv: Valutakod

en: Profile ID
sv: Profil-ID

en: Order status
sv: Status för beställning

en: Base rate
sv: Grundporto

en: Display type
sv: Typ av visning

en: Billing first name
sv: Betalning Förnamn

en: Billing last name
sv: Efternamnet på personen som faktureras

en: Taxed product types
sv: Skattade varutyper

en: Created timestamp
sv: Skapade tidsstämpel

en: Order total
sv: Total beställning

en: Payment Method
sv: Betalningssätt

en: Message ID
sv: ID-nummer för meddelande

en: Rules component
sv: Regelkomponent

en: The primary identifier for this version.
sv: Den primära identifieraren för den här versionen.
