Commerce Migrate (3.2.1) - en to ur translation catalogue (13 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Status
ur: حالت

en: Type
ur: قِسم

en: Description
ur: وضاحت

en: Language
ur: زبان

en: Currency
ur: کرنسی

en: Message
ur: پیغام

en: Weight
ur: وزن

en: Name
ur: نام

en: Label
ur: عنوان

en: Help
ur: مدد

en: Email
ur: ای میل

en: Display title
ur: عنوان دکھائیں
