Commerce Migrate (8.x-2.0-beta10) - en to gl translation catalogue (52 entries)

en: Title
gl: Título

en: Status
gl: Estado

en: Transaction ID
gl: ID de transacción

en: Type
gl: Tipo

en: Description
gl: Descrición

en: Language
gl: Idioma

en: Currency
gl: Divisa

en: Quantity
gl: Cantidade

en: Message
gl: Mensaxe

en: Weight
gl: Peso

en: Name
gl: Nome

en: Label
gl: Etiqueta

en: Changes
gl: Cambios

en: Help
gl: Axuda

en: Node type
gl: Tipo de nodo

en: Email
gl: Correo electrónico

en: User ID
gl: ID de usuario/a

en: Created
gl: Creado

en: Module
gl: Módulo

en: Revision ID
gl: ID da revisión

en: Hostname
gl: Nome do equipo anfitrión

en: Message type
gl: Tipo de mensaxe

en: Price
gl: Prezo

en: Product ID
gl: ID do produto

en: Amount
gl: Cantidade

en: Phone
gl: Teléfono

en: Owner
gl: Propietario

en: SKU
gl: Referencia (SKU)

en: Arguments
gl: Argumentos

en: Product title
gl: Título da páxina

en: Deleted
gl: Borrado

en: Product count
gl: @count suscriptores

en: Revision
gl: Revisión

en: Payment method
gl: Método de pago

en: Changed
gl: Cambiado

en: Translatable
gl: Traducible

en: Order ID
gl: ID do pedido

en: Currency Code
gl: Código de divisa

en: Locked
gl: Bloqueado

en: About
gl: Información

en: Cardinality
gl: Cardinalidade

en: Currency code
gl: Código de divisa

en: Profile ID
gl: ID do perfil

en: Order status
gl: Estado do pedido

en: Base rate
gl: Color base

en: Display type
gl: Tipo de vista

en: Order total
gl: Pedido Total

en: Currency name
gl: Nome da divisa

en: Line item ID
gl: ID de líña de pedido

en: Line item type
gl: Tipo de liña de pedido

en: Tax type
gl: Tipo de imposto

en: Revision timestamp
gl: Timestamp da revisión
