Commerce Migrate (8.x-2.0-beta8) - en to ne translation catalogue (16 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Status
ne: अवस्था

en: Type
ne: प्रकार

en: Description
ne: विवरण

en: Language
ne: भाषा

en: Message
ne: सन्देश

en: Weight
ne: वजन

en: Name
ne: नाम

en: Label
ne: लेबल

en: Help
ne: सहयोग

en: Email
ne: ईमेल

en: Created
ne: सिर्जना गरिएको

en: Hostname
ne: होष्टनाम

en: Display title
ne: शिर्षक प्रदर्शन

en: Revision
ne: संशोधन

en: Locked
ne: बन्देज गरिएको
