Commerce Nordea (8.x-1.4) - en to fa translation catalogue (8 entries)

en: Yes
fa: بله

en: No
fa: خیر

en: Test
fa: آزمایش

en: English
fa: انگلیسی

en: Danish
fa: دانمارکی

en: Finnish
fa: فنلاندی

en: Norwegian
fa: نروژی

en: Swedish
fa: سوئدی
