Commerce Nordea (8.x-1.4) - en to ur translation catalogue (6 entries)

en: Yes
ur: ہاں

en: No
ur: نہیں

en: English
ur: انگریزی

en: Danish
ur: ڈینش

en: Finnish
ur: فنش

en: Swedish
ur: سویڈش
