Commerce Nordea (8.x-2.0) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: Yes
ne: हो

en: No
ne: हुँदैन

en: Mode
ne: प्रकार

en: English
ne: अंग्रेजी

en: Swedish
ne: स्वीडिश
