Commerce Nordea (8.x-2.0) - en to pl translation catalogue (9 entries)

en: Yes
pl: Tak

en: No
pl: Nie

en: Mode
pl: Tryb

en: English
pl: Angielski

en: Production
pl: Produkcja

en: Danish
pl: Duński

en: Finnish
pl: Fiński

en: Norwegian
pl: Norweski

en: Swedish
pl: Szwedzki
