Commerce Opayo Pi (1.0.0-beta10) - en to ar translation catalogue (12 entries)

en: Status
ar: الحالة

en: View
ar: عرض

en: Continue
ar: متابعة

en: Error
ar: خطأ

en: Mode
ar: النمط

en: Warning
ar: تحذير

en: Amount
ar: المبلغ

en: Order
ar: الترتيب

en: Info
ar: معلومات

en: Review
ar: المراجعة

en: Complete
ar: تام

en: Debug
ar: تنقيح
