Commerce Opayo Pi (1.0.0-beta2) - en to ru translation catalogue (29 entries)

en: Status
ru: Статус

en: Transaction ID
ru: Код транзакции

en: Currency
ru: Валюта

en: Login
ru: Логин

en: View
ru: Просмотр

en: Continue
ru: Продолжить

en: Mode
ru: Режим

en: Card Type
ru: Тип карты

en: Vendor
ru: Поставщик

en: Amount
ru: Сумма

en: Payment
ru: Оплата

en: Order
ru: Порядок

en: First Name
ru: Имя

en: Last Name
ru: Фамилия

en: Received
ru: Получил

en: Status Code
ru: Код состояния

en: Review
ru: Проверка

en: Complete
ru: Завершён

en: Go back
ru: Назад

en: Card number
ru: Номер карты

en: Form Type
ru: Тип формы

en: Payment Method
ru: Метод оплаты

en: Commerce (contrib)
ru: Торговля (contrib)

en: Complete checkout
ru: Завершить оформление заказа

en: Plugin ID
ru: ID плагина

en: The parent order.
ru: Родительский заказ.

en: Order information
ru: Сведения о заказе

en: Pay and complete purchase
ru: Оплатить и завершить покупку

en: Continue to review
ru: Продолжить для просмотра
