Commerce Opayo Pi (1.0.0-beta7) - en to az translation catalogue (8 entries)

en: Status
az: Vəziyyət

en: View
az: Görünüş

en: Continue
az: Davam et

en: Error
az: Səhv

en: Mode
az: Rejim

en: Warning
az: Xəbərdarlıq

en: Info
az: Məlumat

en: Debug
az: Debaq
