Commerce Opayo Pi (2.0.0) - en to gl translation catalogue (18 entries)

en: Status
gl: Estado

en: Transaction ID
gl: ID de transacción

en: Currency
gl: Divisa

en: View
gl: Ver

en: Error
gl: Erro

en: Mode
gl: Modo

en: Warning
gl: Alerta

en: Card Type
gl: Tipo de Tarxeta

en: Amount
gl: Cantidade

en: Payment
gl: Pagamento

en: Order
gl: Orde

en: Info
gl: Información

en: Completed
gl: Completado

en: Review
gl: Revisión

en: Complete
gl: Completa

en: Debug
gl: Depuración

en: Go back
gl: Voltar

en: Card number
gl: Número de tarxeta
