Commerce Order Document (1.0.0) - en to nl translation catalogue (23 entries)

en: Disabled
nl: Uitgeschakeld

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: Weight
nl: Gewicht

en: Name
nl: Naam

en: Conditions
nl: Voorwaarden

en: Display name
nl: Naam voor weergave

en: Display label
nl: Label weergeven

en: Documents
nl: Documenten

en: Entity type
nl: Entiteitstype

en: Billing Information
nl: Factuurgegevens

en: Machine-readable name
nl: Systeemnaam

en: Payment Method
nl: Betaalmethode

en: Shipping Information
nl: Verzendinformatie

en: Order type
nl: Type bestelling

en: Commerce (contrib)
nl: Commerce (bijgedragen)

en: Thank you for your order!
nl: Bedankt voor uw bestelling!

en: All conditions must pass
nl: Aan alle voorwaarden moet worden voldaan

en: Only one condition must pass
nl: Aan slechts één voorwaarde moet worden voldaan

en: Email the customer a receipt when an order is placed
nl: Stuur de klant een factuur nadat een bestelling geplaatst is

en: Order #@number confirmed
nl: Bestelling #@number bevestigd

en: Send a copy of the receipt to this email:
nl: Verzend een kopie van deze rekening naar dit e-mailadres:

en: Order #@number details:
nl: Besteldetails van bestelling #@number:

en: Condition operator
nl: Voorwaarde-operator
