Commerce Order Document (1.0.1) - en to ar translation catalogue (13 entries)

en: Status
ar: الحالة

en: Disabled
ar: معطل

en: Enabled
ar: مفعل

en: Weight
ar: الوزن

en: Name
ar: الاسم

en: Label
ar: التسمية

en: ID
ar: المعرف ID

en: Conditions
ar: الشروط

en: Display name
ar: اسم العرض

en: Display label
ar: عرض اللافتة

en: Document
ar: وثيقة

en: Entity type
ar: نوع الكيان

en: Machine-readable name
ar: الاسم المقروء آليا
