Commerce Order Document (1.0.0) - en to ru translation catalogue (26 entries)

en: Status
ru: Статус

en: Disabled
ru: Отключено

en: Enabled
ru: Включено

en: Weight
ru: Вес

en: Name
ru: Название

en: Label
ru: Метка

en: Conditions
ru: Условия

en: Display name
ru: Название отображения

en: Plugin
ru: Плагин

en: Display label
ru: Метка для показа

en: Document
ru: Документ

en: Documents
ru: Документы

en: Entity type
ru: Тип сущности

en: Billing Information
ru: Информация о плательщике

en: Machine-readable name
ru: Машинное имя

en: Payment Method
ru: Метод оплаты

en: Shipping Information
ru: Информация о доставке

en: Order type
ru: Тип заказа

en: Commerce (contrib)
ru: Торговля (contrib)

en: Thank you for your order!
ru: Спасибо за ваш заказ!

en: All conditions must pass
ru: Все условия должны выполняться

en: Only one condition must pass
ru: Только одно условие должно выполняться

en: Order #@number confirmed
ru: Заказ #@number подтвержден

en: Send a copy of the receipt to this email:
ru: Посылать копию чека на этот e-mail:

en: Order #@number details:
ru: Заказ #@number подробнее:

en: Condition operator
ru: Оператор условия
