Commerce Partial Payments (8.x-1.0) - en to lt translation catalogue (10 entries)

en: Item
lt: Elementas

en: Number
lt: Skaičius

en: Total
lt: Iš viso

en: Price
lt: Kaina

en: Amount
lt: Suma

en: Payment
lt: Mokėjimas

en: Operation
lt: Veiksmai

en: Balance
lt: Balansas

en: Refund
lt: Grąžinta

en: Currency code
lt: Valiutos kodas
