Commerce Paybox Payment (1.0.3) - en to id translation catalogue (10 entries)

en: Submit
id: Kirim

en: Currency
id: Mata uang

en: Login
id: Masuk

en: Separator
id: Pemisah

en: Site
id: Situs

en: Amount
id: Jumlah

en: Configuration
id: Konfigurasi

en: Commerce
id: Perdagangan

en: About
id: Tentang

en: Add payment gateway
id: Tambah gerbang pembayaran
