Commerce Paybox Payment (1.0.4) - en to lt translation catalogue (11 entries)

en: Submit
lt: Siųsti

en: Currency
lt: Valiuta

en: Login
lt: Prisijungti

en: Separator
lt: Skirtukas

en: Site
lt: Svetainė

en: Amount
lt: Suma

en: Configuration
lt: Konfigūravimas

en: Secret key
lt: Slaptas raktas

en: Service
lt: Paslauga

en: About
lt: Apie

en: Merchant ID
lt: Pardavėjo ID
