Commerce PayPal (8.x-1.0-beta5) - en to ru translation catalogue (28 entries)

en: Password
ru: Пароль

en: Settings
ru: Настройки

en: Label
ru: Метка

en: Layout
ru: Макет

en: User
ru: Пользователь

en: Horizontal
ru: Горизонтально

en: Client ID
ru: ID клиента

en: Signature
ru: Подпись

en: Vendor
ru: Поставщик

en: Color
ru: Цвет

en: Customize
ru: Настроить

en: Style
ru: Стиль

en: Live
ru: Действующий

en: Review
ru: Проверка

en: Silver
ru: Серебристый

en: Blue
ru: Синий

en: Sandbox
ru: Песочница

en: Transaction type
ru: Тип транзакции

en: Go back
ru: Назад

en: Partner
ru: Биржа

en: Shape
ru: Фигура

en: Secret
ru: Секрет

en: Payment failed at the payment server. Please review your information and try again.
ru: Сбой платежа на платежном шлюзе. Пожалуйста, ознакомьтесь с информацией и попробуйте снова.

en: Commerce (contrib)
ru: Торговля (contrib)

en: Failed:
ru: Неудача:

en: Order information
ru: Сведения о заказе

en: Continue to review
ru: Продолжить для просмотра

en: Succeeded:
ru: Завершено:
