Commerce PayPal (8.x-1.0-rc1) - en to pl translation catalogue (36 entries)

en: Home
pl: Strona główna

en: Password
pl: Hasło

en: Category
pl: Kategoria

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Label
pl: Etykieta

en: Top
pl: Góra strony

en: Text
pl: Tekst

en: Layout
pl: Układ

en: User
pl: Użytkownik

en: Horizontal
pl: Poziomo

en: Signature
pl: Podpis

en: Payment
pl: Płatność

en: General
pl: Ogólne

en: Text color
pl: Kolor tekstu

en: Color
pl: Kolor

en: Banner
pl: Baner

en: Expiration Date
pl: Termin wygaśnięcia

en: Left
pl: Lewo

en: Right
pl: Prawo

en: White
pl: Biały

en: Reference
pl: Referencja

en: Style
pl: Styl

en: Cart
pl: Koszyk

en: Gray
pl: Szary

en: Review
pl: Podgląd

en: Blue
pl: Niebieski

en: Black
pl: Czarny

en: Transaction type
pl: Typ transakcji

en: Go back
pl: Wróć

en: Logo type
pl: Typ loga

en: Ratio
pl: Stosunek

en: Order balance: @balance
pl: Bilans zamówienia: @balance

en: Shape
pl: Kształt

en: Secret
pl: Sekret

en: Payment failed at the payment server. Please review your information and try again.
pl: Płatność nie powiodła się na serwerze płatności. Proszę sprawdzić ponownie swoje dane i spróbować jeszcze raz.

en: Failed:
pl: Niepowodzenie:
