Commerce PayPal (8.x-1.0-rc1) - en to ur translation catalogue (6 entries)

en: Home
ur: مرکز

en: Password
ur: کلمۂ شناخت

en: Settings
ur: ترتیبات

en: Label
ur: عنوان

en: Text
ur: متن

en: Color
ur: رنگ
