Commerce PayPal (8.x-1.0-rc4) - en to sr translation catalogue (13 entries)

en: Home
sr: Почетна

en: Password
sr: Лозинка

en: Settings
sr: Подешавања

en: Label
sr: Ознака

en: Text
sr: Текст

en: User
sr: Корисник

en: Text color
sr: Боја текста

en: Color
sr: Боја

en: Cart
sr: Kopпa

en: Review
sr: Провера података

en: Go back
sr: Предходни корак

en: Order information
sr: Информације о поруџбини

en: Continue to review
sr: Провера података
