Commerce PayPal (8.x-1.0-rc5) - en to fa translation catalogue (32 entries)

en: Home
fa: خانه

en: Password
fa: گذرواژه

en: Category
fa: دسته بندی

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Label
fa: برچسب

en: Top
fa: بالا

en: Text
fa: متن

en: Layout
fa: آرایش

en: User
fa: کاربر

en: Horizontal
fa: افقی

en: Signature
fa: امضا

en: Card Number
fa: شماره کارت اعتباری

en: Payment
fa: پرداخت

en: General
fa: عمومی

en: Text color
fa: رنگ متن

en: Color
fa: رنگ

en: Expiration Date
fa: تاریخ انقضا

en: Commerce
fa: تجارت

en: Left
fa: چپ

en: Right
fa: راست

en: White
fa: سفید

en: Reference
fa: ارجاع

en: Style
fa: سبک

en: Cart
fa: سبد خرید

en: Gray
fa: خاکستری

en: Review
fa: بازبینی

en: Blue
fa: آبی

en: Black
fa: سیاه

en: Go back
fa: بازگشت به عقب

en: Logo type
fa: نوع لوگو

en: Visa
fa: ویزا

en: Payment failed at the payment server. Please review your information and try again.
fa: پرداخت در سرویس‌دهنده پرداخت دچار مشکل شد. لطفا اطلاعات خود را بازبینی نموده و دوباره سعی نمایید.
