Commerce PayPal (8.x-1.1) - en to ne translation catalogue (9 entries)

en: Home
ne: गृह पृष्ठ

en: Password
ne: पासवर्ड

en: Category
ne: वर्ग

en: Settings
ne: व्यवस्था

en: Label
ne: लेबल

en: Top
ne: माथि

en: User
ne: प्रयोगकर्ता

en: Signature
ne: हस्ताक्षर

en: Color
ne: रंग
