Commerce PayPal (8.x-1.2) - en to ja translation catalogue (37 entries)

en: Home
ja: ホーム

en: Password
ja: パスワード

en: Category
ja: カテゴリー

en: Settings
ja: 設定

en: Label
ja: ラベル

en: Top
ja: トップ

en: Text
ja: テキスト

en: Layout
ja: レイアウト

en: User
ja: ユーザー

en: Horizontal
ja: 水平

en: Signature
ja: 署名

en: Card Number
ja: カード番号

en: Payment
ja: 決済

en: General
ja: 全般

en: Text color
ja: テキストの色

en: Color
ja: 色

en: Banner
ja: バナー

en: Left
ja: 左

en: Right
ja: 右

en: White
ja: 白

en: Reference
ja: 参照

en: Style
ja: スタイル

en: Cart
ja: カート

en: Mastercard
ja: マスターカード

en: American Express
ja: アメリカンエクスプレス

en: Discover
ja: ディスカバー

en: Gray
ja: グレー

en: Live
ja: ライブ

en: Review
ja: 確認する

en: Blue
ja: ブルー

en: Black
ja: ブラック

en: Sandbox
ja: サンドボックス

en: Visa
ja: VISA

en: CVV
ja: CVV番号

en: Failed:
ja: 失敗:

en: Order information
ja: 注文情報

en: Continue to review
ja: 確認ページへ戻る
