Commerce PayPal (8.x-1.3) - en to gl translation catalogue (28 entries)

en: Home
gl: Inicio

en: Password
gl: Contrasinal

en: Category
gl: Categoría

en: Settings
gl: Axustes

en: Label
gl: Etiqueta

en: Top
gl: Superior

en: Text
gl: Texto

en: Layout
gl: Disposición

en: User
gl: Usuario/a

en: Signature
gl: Sinatura

en: Card Number
gl: Número de Tarxeta

en: Payment
gl: Pagamento

en: General
gl: Xeral

en: Text color
gl: Cor do texto

en: Color
gl: Cor

en: Left
gl: Esquerda

en: Right
gl: Dereita

en: White
gl: Branco

en: Reference
gl: Referencia

en: Style
gl: Estilo

en: Cart
gl: Cesta da compra

en: Gray
gl: Gris

en: Live
gl: Vista previa

en: Review
gl: Revisión

en: Blue
gl: Azul

en: Black
gl: Negro

en: Go back
gl: Voltar

en: Logo type
gl: Tipo de logotipo
