Commerce PayPal (8.x-1.3) - en to lt translation catalogue (26 entries)

en: Home
lt: Pradžia

en: Password
lt: Slaptažodis

en: Category
lt: Kategorija

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Label
lt: Etiketė

en: Top
lt: Viršus

en: Text
lt: Tekstas

en: Layout
lt: Išdėstymas

en: User
lt: Narys

en: Horizontal
lt: Horizontalus

en: Signature
lt: Parašas

en: Card Number
lt: Kortelės numeris

en: Payment
lt: Mokėjimas

en: General
lt: Bendras

en: Text color
lt: Teksto spalva

en: Color
lt: Spalva

en: Left
lt: Kairė

en: Right
lt: Dešinė

en: White
lt: Baltas

en: Reference
lt: Nuoroda

en: Style
lt: Stilius

en: Cart
lt: Krepšelis

en: Gray
lt: Pilka

en: Live
lt: Gyva

en: Blue
lt: Mėlyna

en: Black
lt: Juoda
