Commerce PayPal (8.x-1.3) - en to sk translation catalogue (39 entries)

en: Home
sk: Domov

en: Password
sk: Heslo

en: Category
sk: Kategória

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Label
sk: Označenie

en: Top
sk: Navrch

en: Layout
sk: Rozloženie

en: User
sk: Používateľ

en: Horizontal
sk: Vodorovne

en: Signature
sk: Signatúra

en: Card Number
sk: Číslo Karty

en: Payment
sk: Platba

en: General
sk: Všeobecné

en: Text color
sk: Farba textu

en: Color
sk: Farba

en: Commerce
sk: Obchod

en: Left
sk: Vľavo

en: Right
sk: Vpravo

en: White
sk: Biela

en: Reference
sk: Referencia

en: Style
sk: Štýl

en: Cart
sk: Košík

en: Discover
sk: Objaviť

en: Gray
sk: Odtiene šedej

en: Live
sk: Naživo

en: Review
sk: Prehľad

en: Blue
sk: Modrá

en: Black
sk: Čierna

en: Transaction type
sk: Typ transakcie

en: Go back
sk: Ísť naspäť

en: Logo type
sk: Typ loga

en: Payment failed at the payment server. Please review your information and try again.
sk: Platba na platobnom serveri zlyhala. Skontrolujte svoje údaje a skúste to znova.

en: Even if selected, this area handler will never render if a valid order cannot be found in the View's arguments.
sk: Táto obslužná funkcia oblasti sa nikdy nezobrazí, ak sa v argumentoch zobrazenia View nenájde platná objednávka.

en: Failed:
sk: Neúspešný:

en: Refund payment
sk: Vrátenie peňazí

en: Order information
sk: Informácie o objednávke

en: Continue to review
sk: Pokračovať v súhrne

en: Succeeded:
sk: Úspešný:

en: Collect billing information
sk: Zhromažďovanie fakturačných údajov
