Commerce PayPal (8.x-1.5) - en to az translation catalogue (18 entries)

en: Home
az: Baş səhifə

en: Password
az: Parol

en: Category
az: Kateqoriya

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Text
az: Mətn

en: Layout
az: Şablon

en: User
az: İstifadəçi

en: Horizontal
az: Üfiqi

en: Signature
az: İmza

en: General
az: Əsas

en: Color
az: Rəng

en: Left
az: Sol

en: Right
az: Sağ

en: White
az: Ağ

en: Reference
az: Istinad

en: Style
az: Stil

en: Gray
az: Boz

en: Live
az: Canlı
