Commerce PayPal (8.x-1.9) - en to ar translation catalogue (27 entries)

en: Home
ar: الرئيسية

en: PayPal
ar: باي بال

en: Description
ar: الوصف

en: Password
ar: كلمة المرور

en: Category
ar: التصنيف

en: Label
ar: التسمية

en: Top
ar: الأعلى

en: Text
ar: نص

en: Layout
ar: تخطيط

en: User
ar: مستخدم

en: Horizontal
ar: أفقي

en: Signature
ar: التوقيع

en: General
ar: عام

en: Text color
ar: لون النص

en: Color
ar: اللون

en: Left
ar: اليسار

en: Right
ar: اليمين

en: White
ar: أبيض

en: Reference
ar: مرجع

en: Style
ar: نمط

en: Gray
ar: رمادي

en: Live
ar: مباشر

en: Review
ar: المراجعة

en: Blue
ar: أزرق

en: Black
ar: أسود

en: Logo type
ar: نوع الشعار

en: Order balance: @balance
ar: رصيد الطلب: @balance
