Commerce - en to hi translation catalogue (6 entries)

en: Type
hi: प्रकार

en: Language
hi: भाषा

en: Mode
hi: प्रकार

en: English
hi: अंग्रेजी

en: Finnish
hi: फिन्निश

en: Swedish
hi: स्वीडिश
