Commerce - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: Language
ar: اللغة

en: ID
ar: المعرف ID

en: English
ar: إنجليزية

en: Payment method
ar: طريقة الدفع

en: Finnish
ar: فنلندية

en: Swedish
ar: سويدية
