Commerce Pickup (1.0.0-beta1) - en to es translation catalogue (44 entries)

en: Operations
es: Operaciones

en: Closed
es: Cerrado

en: Cancel
es: Cancelar

en: Action
es: Acción

en: Reset
es: Restablecer

en: Save
es: Guardar

en: Default
es: Por defecto

en: Sunday
es: Domingo

en: Monday
es: Lunes

en: Tuesday
es: Martes

en: Wednesday
es: Miércoles

en: Thursday
es: Jueves

en: Saturday
es: Sábado

en: User
es: Usuario

en: All
es: Todo(s)

en: Active
es: Activo

en: Customer
es: Cliente

en: Phone
es: Teléfono

en: Company
es: Empresa

en: Optional
es: Opcional

en: Street
es: Calle

en: City
es: Ciudad

en: Sort by
es: Ordenar por

en: Negate
es: Negar

en: Products
es: Productos

en: Shippable
es: Susceptible de envío físico

en: Apply
es: Aplicar

en: Offset
es: Desplazamiento

en: Billing information
es: Datos de facturación

en: Billing Information
es: Información del pago

en: Finished with an error.
es: Terminó con un error.

en: Items per page
es: Elementos por página

en: - All -
es: - Todo -

en: Payment Method
es: Forma de pago

en: « First
es: « Primero

en: Last »
es: Último »

en: Customer Information
es: Información del cliente

en: Master
es: Máster

en: Stores
es: Tiendas

en: Thank you for your order!
es: ¡Gracias por su pedido!

en: Order Confirmation
es: Confirmación del pedido

en: Order #@number details:
es: Datos del pedido #@number :

en: Order activity
es: Actividad del pedido

en: Purchased items
es: Artículos comprados
