Commerce Pickup (1.0.0-beta1) - en to gl translation catalogue (31 entries)

en: Operations
gl: Operacións

en: Closed
gl: Pechada

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Action
gl: Acción

en: Reset
gl: Reiniciar

en: Save
gl: Gardar

en: Default
gl: Predeterminado

en: Sunday
gl: Domingo

en: Monday
gl: Luns

en: Tuesday
gl: Martes

en: Wednesday
gl: Mércores

en: Thursday
gl: Xoves

en: Saturday
gl: Sábado

en: User
gl: Usuario/a

en: All
gl: Todo

en: Active
gl: Activo

en: Customer
gl: Cliente

en: Phone
gl: Teléfono

en: Company
gl: Compañía

en: Optional
gl: Opcional

en: Sort by
gl: Ordenar por

en: Products
gl: Produtos

en: Apply
gl: Aplicar

en: Offset
gl: Desprazamento

en: Billing information
gl: Datos de facturación

en: Billing Information
gl: Datos de facturacion

en: Finished with an error.
gl: Finalizou cun erro.

en: Items per page
gl: Elementos por páxina

en: - All -
gl: - Todo -

en: « First
gl: « Primeira

en: Last »
gl: Última »
