Commerce Pickup (1.0.0-beta1) - en to lt translation catalogue (35 entries)

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Closed
lt: Uždara

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Action
lt: Veiksmas

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Save
lt: Saugoti

en: Default
lt: Numatytasis

en: Sunday
lt: Sekmadienis

en: Monday
lt: Pirmadienis

en: Tuesday
lt: Antradienis

en: Wednesday
lt: Trečiadienis

en: Thursday
lt: Ketvirtadienis

en: Saturday
lt: Šeštadienis

en: User
lt: Narys

en: All
lt: Visi

en: Active
lt: Aktyvus

en: Customer
lt: Klientas

en: Phone
lt: Telefonas

en: Company
lt: Įmonė

en: Optional
lt: Pasirinktinis

en: Street
lt: Gatvė

en: City
lt: Miestas

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: Negate
lt: Paneigti

en: Products
lt: Prekės

en: Shippable
lt: Galima siųsti

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: Billing information
lt: Mokėtojo informacija

en: Finished with an error.
lt: Baigta su klaida.

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: - All -
lt: - Visos -

en: Last »
lt: Paskutinis »

en: Commerce (contrib)
lt: Komercija (contrib)

en: Stores
lt: Parduotuvės

en: Thank you for your order!
lt: Ačiū už Jūsų užsakymą!
