Commerce Point of Sale (POS) (8.x-2.0-rc1) - en to az translation catalogue (32 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Status
az: Vəziyyət

en: Register
az: Qeydiyyatdan keçin

en: Username
az: İstifadəçinin adı

en: List
az: Siyahı

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Remove
az: Çıxart

en: Description
az: İzahat

en: Action
az: Fəaliyyət

en: Edit
az: Dəyiş

en: Date
az: Tarix

en: Size
az: Ölçü

en: Password
az: Parol

en: - None -
az: - heç nə -

en: Name
az: Ad

en: edit
az: redaktə et

en: Open
az: Aç

en: Add
az: Əlavə et

en: ID
az: İD

en: Unknown
az: Naməlum

en: Database
az: Məlumatlar bazası

en: Header
az: Başlıq

en: Footer
az: Aşağı hissə

en: Users
az: İstifadəçilər

en: Both
az: Hər ikisi

en: Size of textfield
az: Mətn sahəsinin ölçüsü

en: Change
az: Dəyişmək

en: Print
az: Çap et

en: About
az: Haqqında

en: Reports
az: Hesabatlar

en: - Select -
az: - Seçin -

en: Placeholder
az: Köməkçi söz
