Commerce Point of Sale (POS) (8.x-2.0-rc2) - en to he translation catalogue (47 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Status
he: מצב

en: Register
he: הרשמה

en: Username
he: שם משתמש

en: List
he: רשימה

en: Cancel
he: ביטול

en: Remove
he: הסרה

en: Description
he: תיאור

en: Action
he: פעולה

en: Quantity
he: כמות

en: Login
he: כניסה

en: Edit
he: עריכה

en: Date
he: תאריך

en: Size
he: גודל

en: Password
he: סיסמה

en: - None -
he: - ללא -

en: Name
he: שם

en: edit
he: עריכה

en: Open
he: פתוח

en: Add
he: הוספה

en: Total
he: סך הכל

en: Status:
he: סטטוס:

en: Unknown
he: לא ידוע

en: Email
he: דוא"ל

en: Database
he: בסיס נתונים

en: Header
he: כותרת עליונה

en: Footer
he: כותרת תחתונה

en: Price
he: מחיר

en: Customer
he: לקוח

en: Amount
he: כמות

en: Phone
he: טלפון

en: Store
he: חנות

en: Users
he: חברי האתר

en: Both
he: שנייהם

en: Size of textfield
he: גודל שדה הטקסט

en: Change
he: חשב

en: Coupons
he: קופונים

en: Product
he: מוצר

en: Subtotal
he: סיכום ביניים

en: Order ID
he: מזהה הזמנה

en: Server
he: שרת

en: Print
he: הדפסה

en: About
he: אודות

en: Reports
he: דוחות

en: - Select -
he: - בחירה -

en: Placeholder
he: שומר מקום

en: Unit price
he: מחיר ליחידה
