Commerce Point of Sale (POS) (8.x-2.0) - en to ur translation catalogue (18 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Status
ur: حالت

en: Register
ur: شمولیت اختیار کریں

en: Username
ur: اسم صارف

en: Closed
ur: بند کردیا گیا

en: List
ur: فہرست

en: Cancel
ur: منسوخ کریں

en: Remove
ur: حذف کریں

en: Description
ur: وضاحت

en: Currency
ur: کرنسی

en: Action
ur: ایکشن

en: Password
ur: کلمۂ شناخت

en: - None -
ur: - کوئی بھی نہیں -

en: edit
ur: ترمیم

en: ID
ur: شناخت

en: Email
ur: ای میل

en: Size of textfield
ur: متنی قطعہ کا سائز

en: Placeholder
ur: پلیس ہولڈر
