Commerce Point of Sale (POS) (8.x-2.1) - en to te translation catalogue (33 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Status
te: స్థితి

en: Register
te: నమోదు చెయ్యు

en: Username
te: వాడుకరి పేరు

en: Closed
te: మూసి వెయ్యబడినది

en: List
te: జాబితా

en: Cancel
te: రద్దు చెయ్యు

en: Remove
te: తొలిగించు

en: Description
te: వివరణ

en: Currency
te: ద్రవ్యం

en: Action
te: చర్య

en: Quantity
te: పరిమాణం

en: register
te: నమోదు చెయ్యండి

en: Login
te: ప్రవేశించుము

en: Edit
te: మార్చు

en: Date
te: తేదీ

en: Size
te: కొలత

en: Password
te: సంకేతపదం

en: - None -
te: - ఏమీలేదు -

en: Settings
te: అమరికలు

en: Name
te: పేరు

en: edit
te: మార్చు

en: Open
te: తెరువు

en: Add
te: చేర్చు

en: Total
te: మొత్తం

en: Email
te: ఈమెయిలు

en: here
te: ఇక్కడ

en: Users
te: వాడుకరులు

en: Close
te: మూసివేయి

en: Change
te: మార్చు

en: About
te: గురించి

en: Reports
te: నివేదికలు

en: - Select -
te: - ఎంచుకోండి -
