Commerce Point of Sale (POS) (8.x-2.6) - en to lt translation catalogue (55 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Status
lt: Būsena

en: Register
lt: Registruotis

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Username
lt: Nario vardas

en: Closed
lt: Uždara

en: List
lt: Sąrašas

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Remove
lt: Pašalinti

en: Description
lt: Aprašymas

en: Currency
lt: Valiuta

en: Action
lt: Veiksmas

en: Quantity
lt: Kiekis

en: Login
lt: Prisijungti

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Date
lt: Data

en: Size
lt: Dydis

en: Password
lt: Slaptažodis

en: - None -
lt: - Joks -

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Label
lt: Etiketė

en: Open
lt: Atvira

en: Add
lt: Pridėti

en: Display Settings
lt: Rodymo nustatymai

en: Total
lt: Iš viso

en: Status:
lt: Būsena:

en: Unknown
lt: Nežinomas

en: Email
lt: El. paštas

en: Header
lt: Antraštė

en: Footer
lt: Poraštė

en: Price
lt: Kaina

en: Customer
lt: Klientas

en: Amount
lt: Suma

en: Store
lt: Parduotuvė

en: Users
lt: Nariai

en: Both
lt: Abu

en: Close
lt: Uždaryti

en: Size of textfield
lt: Teksto laukelio ilgis

en: Change
lt: Keisti

en: Product
lt: Prekė

en: Subtotal
lt: Tarpinė suma

en: Credit
lt: Kreditas

en: Order ID
lt: Užsakymo ID

en: Print
lt: Spausdinti

en: About
lt: Apie

en: Reports
lt: Ataskaitos

en: - Select -
lt: - Pasirinkite -

en: Step
lt: Žingsnis

en: Currency code
lt: Valiutos kodas

en: Calculate
lt: Skaičiuoti

en: Adjustments
lt: Koregavimai

en: Placeholder
lt: Vietaženklis

en: Unit price
lt: Vieneto kaina

en: Text that will be shown inside the field until a value is entered. This hint is usually a sample value or a brief description of the expected format.
lt: Tai tekstas kuris rodomas laukelyje iki tol kol įvedama reikšmė. Paprastai tai patarimas kokios reikšmės formato reiktų.

en: Placeholder: @placeholder
lt: Vietaženklis: @placeholder
