Commerce Price Rule (8.x-1.0-alpha2) - en to he translation catalogue (45 entries)

en: Status
he: מצב

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Value
he: ערך

en: Type
he: סוג

en: Description
he: תיאור

en: Disabled
he: מושבת

en: Enabled
he: מופעל

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: Reset
he: איתחול

en: Weight
he: משקל

en: Name
he: שם

en: Field
he: שדה

en: Save
he: שמירה

en: Options
he: אפשרויות

en: All
he: הכל

en: Page
he: דף

en: Conditions
he: תנאים

en: Advanced
he: מתקדם

en: Price
he: מחיר

en: Customer
he: לקוח

en: Amount
he: כמות

en: Desc
he: יורד

en: Start date
he: תאריך התחלה

en: End date
he: תאריך סיום

en: SKU
he: מק"ט

en: Role
he: תפקיד

en: Sort by
he: מיון לפי

en: Key
he: מפתח

en: Product
he: מוצר

en: Products
he: מוצרים

en: Product types
he: סוגי מוצרים

en: Apply
he: החל

en: Offset
he: היסט

en: Dates
he: תאריכים

en: IP address
he: כתובת IP

en: Items per page
he: פריטים לעמוד

en: - All -
he: - הכל -

en: « First
he: « הראשון

en: Last »
he: העמוד האחרון »

en: Operations links
he: קישורים תפעוליים

en: Weight for @title
he: משקל ל@title

en: Asc
he: סדר עולה

en: Master
he: מאסטר

en: There are no @label yet.
he: אין עדיין @label.
