Commerce Price Rule (8.x-1.0-alpha4) - en to az translation catalogue (33 entries)

en: Status
az: Vəziyyət

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Value
az: Qiymət

en: Type
az: Növ

en: Description
az: İzahat

en: Disabled
az: Söndürülüb

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: Weight
az: Çəki

en: Name
az: Ad

en: Field
az: Sahə

en: Save
az: Saxla

en: Options
az: Seçimlər

en: All
az: Hammısı

en: Page
az: Səhifə

en: Advanced
az: Əlavə

en: Desc
az: azaldın

en: Start date
az: Başlanğıc tarixi

en: End date
az: Son tarix

en: Role
az: Rollar

en: Sort by
az: Sırala

en: Key
az: Açar

en: Apply
az: Yerinə yetir

en: Offset
az: Ofset

en: Dates
az: Tarixlər

en: IP address
az: IP ünvanı

en: Items per page
az: Səhifə başına maddələr

en: - All -
az: - Hamısı -

en: « First
az: « Birinci

en: Last »
az: Son »

en: Operations links
az: Əməliyyat linkləri
