Commerce Pricelist (8.x-2.0-beta2) - en to ru translation catalogue (29 entries)

en: Status
ru: Статус

en: Disabled
ru: Отключено

en: Enabled
ru: Включено

en: Quantity
ru: Количество

en: Edit
ru: Редактировать

en: Weight
ru: Вес

en: Name
ru: Название

en: Save
ru: Сохранить

en: Options
ru: Настройки

en: Price
ru: Цена

en: Customer
ru: Покупатель

en: Start date
ru: Дата начала

en: End date
ru: Дата окончания

en: List price
ru: Старая цена

en: Delimiter
ru: Разделитель

en: price
ru: цена

en: Changed
ru: Изменение

en: Everyone
ru: Все

en: Prices
ru: Цены

en: About
ru: Информация

en: Dates
ru: Даты

en: Weight for @title
ru: Вес @title

en: Choose a file
ru: Выберите файл

en: Commerce (contrib)
ru: Торговля (contrib)

en: Stores
ru: Магазины

en: Edit %label
ru: Редактировать %label

en: There are no @label yet.
ru: Пока ещё нет "@label".

en: Customer role
ru: Роль покупателя

en: The list price.
ru: Прейскурантная цена.
