Commerce Pricelist (8.x-2.0-beta3) - en to gu translation catalogue (10 entries)

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Disabled
gu: નિષ્ક્રિય

en: Enabled
gu: સક્રિય

en: Weight
gu: તરલતા

en: Name
gu: નામ

en: Save
gu: સાચવો

en: Options
gu: વિકલ્પો

en: Changed
gu: બદલ્યું

en: About
gu: વિશે

en: Edit %label
gu: %label સંપાદિત કરો
