Commerce Pricelist (8.x-2.0-rc2) - en to ne translation catalogue (11 entries)

en: Status
ne: अवस्था

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: List
ne: सूचि

en: Disabled
ne: निष्क्रिय बनाइएको

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: - None -
ne: - कुनै पनि होइन -

en: Weight
ne: वजन

en: Name
ne: नाम

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: All
ne: सबै
