Commerce Pricelist (8.x-2.1) - en to ja translation catalogue (44 entries)

en: Status
ja: 状態

en: Operations
ja: 操作

en: List
ja: リスト

en: Disabled
ja: 無効

en: Enabled
ja: 有効

en: Quantity
ja: 数量

en: Reset
ja: リセット

en: - None -
ja: - なし -

en: Weight
ja: ウェイト

en: Name
ja: 名前

en: Save
ja: 保存

en: Options
ja: オプション

en: All
ja: すべて

en: Price
ja: 価格

en: Customers
ja: 顧客

en: Customer
ja: 顧客

en: Desc
ja: 降順

en: Owner
ja: 所有者

en: Start date
ja: 開始日

en: End date
ja: 終了日

en: Sort by
ja: 並び替え基準

en: List price
ja: 希望小売価格

en: Delimiter
ja: 分割文字

en: Changed
ja: 変更済

en: ‹ Previous
ja: ‹ 前

en: Next ›
ja: 次 ›

en: Apply
ja: 適用

en: Everyone
ja: 全員

en: Offset
ja: オフセット

en: About
ja: アバウト

en: Dates
ja: 日付

en: Items per page
ja: ページ毎の件数

en: - All -
ja: - 全て -

en: « First
ja: « 最初

en: Last »
ja: 最後 »

en: Weight for @title
ja: @title のウェイト

en: Choose a file
ja: ファイルを選択してください

en: Asc
ja: 昇順

en: Master
ja: マスター

en: Stores
ja: ストア

en: Edit %label
ja: %label を編集

en: Failed:
ja: 失敗:

en: Product variation
ja: 商品バリエーション

en: There are no @label yet.
ja: @labelはまだありません。
