Commerce Pricelist (8.x-2.11) - en to ar translation catalogue (44 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Status
ar: الحالة

en: Operations
ar: عمليات

en: List
ar: لائحة

en: Description
ar: الوصف

en: Enable
ar: تفعيل

en: Disable
ar: تعطيل

en: Disabled
ar: معطل

en: Enabled
ar: مفعل

en: Quantity
ar: الكمية

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: - None -
ar: - لا شيء -

en: Weight
ar: الوزن

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Name
ar: الاسم

en: Save
ar: حفظ

en: Default
ar: الافتراضي

en: Options
ar: الخيارات

en: All
ar: الكل

en: Price
ar: السعر

en: Desc
ar: تنازلي

en: Owner
ar: المالك

en: Start date
ar: تاريخ البداية.

en: End date
ar: تاريخ النهاية.

en: Sort by
ar: الترتيب حسب

en: Delimiter
ar: مُحَدِد

en: Changed
ar: تم التغير

en: ‹ Previous
ar: ‹ السابق

en: Next ›
ar: التالي ›

en: Apply
ar: تطبيق

en: Manage fields
ar: تسيير الحقول

en: Offset
ar: الإزاحة

en: About
ar: حول

en: Dates
ar: التواريخ

en: - All -
ar: - الكل -

en: Operations links
ar: روابط العمليات

en: Manage display
ar: تسيير العرض

en: Weight for @title
ar: الوزن لـ @title

en: Choose a file
ar: اختر ملفا

en: Asc
ar: تصاعدي

en: Master
ar: الرئيسي

en: Manage form display
ar: إدارة عرض النموذج

en: Edit %label
ar: تحرير %label

en: There are no @label yet.
ar: لا يوجد @label حتى الان.
