Commerce Pricelist (8.x-2.13) - en to uk translation catalogue (40 entries)

en: Status
uk: Стан

en: Operations
uk: Операції

en: List
uk: Список

en: Description
uk: Опис

en: Enable
uk: Увімкнути

en: Disable
uk: Вимкнути

en: Disabled
uk: Вимкнено

en: Enabled
uk: Увімкнено

en: Quantity
uk: Кількість

en: - None -
uk: - Немає -

en: Weight
uk: Вага

en: Settings
uk: Налаштування

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: Save
uk: Зберегти

en: Options
uk: Опції

en: Price
uk: Ціна

en: Customers
uk: Покупці

en: Customer
uk: Покупець

en: Owner
uk: Власник

en: Start date
uk: Початкова дата

en: End date
uk: Кінцева дата

en: List price
uk: Ціна за прейскурантом

en: Delimiter
uk: Роздільник

en: price
uk: ціна

en: Changed
uk: Змінено

en: Manage fields
uk: Керувати полями

en: Everyone
uk: Будь-хто

en: About
uk: Про модуль

en: Dates
uk: Дати

en: Reorder
uk: Перевпорядкувати

en: Manage display
uk: Керувати відображенням

en: Weight for @title
uk: Вага для @title

en: Choose a file
uk: Виберіть файл

en: Commerce (contrib)
uk: Торгівля (внесені)

en: Manage form display
uk: Керувати відображенням форми

en: Stores
uk: Магазини

en: Edit %label
uk: Редагувати %label

en: Failed:
uk: Невдача:

en: Succeeded:
uk: Досягнуто:

en: There are no @label yet.
uk: Ще немає @label.
