Commerce Pricelist (8.x-2.14) - en to az translation catalogue (38 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Status
az: Vəziyyət

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: List
az: Siyahı

en: Description
az: İzahat

en: Enable
az: Qoşulub

en: Disable
az: Söndürülüb

en: Disabled
az: Söndürülüb

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: - None -
az: - heç nə -

en: Weight
az: Çəki

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Name
az: Ad

en: Save
az: Saxla

en: Default
az: Susmaya görə

en: Options
az: Seçimlər

en: All
az: Hammısı

en: Page
az: Səhifə

en: Desc
az: azaldın

en: Owner
az: Sahib

en: Start date
az: Başlanğıc tarixi

en: End date
az: Son tarix

en: Sort by
az: Sırala

en: Changed
az: Dəyişdi

en: ‹ Previous
az: ‹ Əvvəlki

en: Next ›
az: Sonrakı ›

en: Apply
az: Yerinə yetir

en: Manage fields
az: Sahələri idarə edin

en: Offset
az: Ofset

en: About
az: Haqqında

en: Dates
az: Tarixlər

en: Items per page
az: Səhifə başına maddələr

en: - All -
az: - Hamısı -

en: « First
az: « Birinci

en: Last »
az: Son »

en: Operations links
az: Əməliyyat linkləri

en: Manage display
az: Ekranı idarə edin
